PROF.DR. BÜLENT TIRAŞ ACIBADEM'DE

 
 
Sevgili Anne ve Baba Adayları,

15 Haziran 2011 tarihi itibariyle “Acıbadem Sağlık Grubu Tüp Bebek Koordinatörü” olarak göreve başladım. Bu görevdeki temel hedeflerim; tüp bebek hizmetlerinin ülke çapında yaygın olarak uygulanabilmesi ve bebek isteyen çiftlerin bu hizmetlere en kolay şekilde ulaşabilmeleridir.

Bu amaçla, Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde yer alan, İstanbul’da Acıbadem Maslak, Acıbadem Kadıköy, International Hospital ve JFK Tüp Bebek Merkezleri ile Acıbadem Bursa ve Kayseri Tüp Bebek Merkezleri tanı ve tedavi hizmetlerine devam etmektedir.

Acıbadem Sağlık Grubu, hizmet ağını genişletmek için kısa bir süre sonra Türkiye’nin diğer illerinde de yeni tüp bebek merkezleri açmayı planlamaktadır. Bu yeni açılacak tüp bebek merkezlerimizde de aynı misyonla hizmet vermeye devam edeceğiz.

Tüm tüp bebek merkezlerimizde deneyimli hekimler, güçlü alt yapı ve ileri teknoloji yöntemleriyle bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin hizmetinde olacağız.

Önümüzdeki günlerde, bebek sahibi olmak isteyen çiftlere yönelik olarak, tüp bebek uygulamaları hakkında en yeni bilgilerin aktarılacağı ve soruların yanıtlayabileceği eğitim toplantıları düzenleyeceğiz. Yine ihtiyaç duyulan bilgileri içeren haberlerle yazılı ve görsel medyada yer alacağız.

Bu yeni süreçte sizlere yakın olabilmek ve bebek hayalinizin gerçeğe dönüşmesi için var gücümüzle çalışacağımızı bilmenizi isterim.

Saygılarımla

Prof. Dr. M. Bülent Tıraş
Acıbadem Sağlık Gurubu
Tüp Bebek Hizmetleri Koordinatörü