Acıbadem Kayseri Tüp Bebek Merkezi

Dr. Turgut Aydın (IVF Sorumlusu) urgut.aydin@acibadem.com.tr
Dr. Özge İdem Karadağ (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı) ozge.karadag@acibadem.com.tr
Doç. Dr. Mustafa Sofikerim (Üroloji Uzmanı) mustafa.sofikerim@acibadem.com.tr
Dr. Ünal Öztekin (Üroloji Uzmanı) unal.oztekin@acibadem.com.tr
Akın Okutan (Embriyolog) akin.okutan@acibadem.com.tr
Tuba Tuncel Arı (Embriyolog) tuba.tuncelari@acibadem.com.tr
Sevim Buzkan (Psikolog) sevim.buzkan@acibadem.com.tr
Gülay Çeri (IVF Sorumlu Hemşiresi) gulay.yucel@acibadem.com.tr
Hatice İlbasmış (Biyolog) hatice.ilbasmis@acibadem.com.tr
Duygu Akdeniz (Hemşire-Poliklinik Ekip Lideri) duygu.akdeniz@acibadem.com.tr
Nilay Deniz (IVF Hekim Asistanı) nilay.deniz@acibadem.com.tr
Betül Candan (Hasta Kabul Yetkilisi) betul.candan@acibadem.com.tr
Emine Yeltürk (Hemşire) emine.yelturk@acibadem.com.tr
Nurhan Öfke (Hasta Kabul Yetkilisi) nurhan.ofke@acibadem.com.tr
Nerçin Alyaz (Hasta Danışmanı) nercin.alyaz@acibadem.com.tr
Abdullah Arslan (İş Geliştirme Uzmanı) abdullah.arslan@acibadem.com.tr
Serpil Meşeci (Bakım Destek Personeli) serpil.meseci@acibadem.com.tr
Tansu Kaya (Hemşire) tansu.kaya@acibadem.com.tr

İLETİŞİM FORMU

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.
Kullanım koşullarını kabul ediyorum.