Acıbadem Kadıköy Tüp Bebek Merkezi

Prof.Dr.Tayfun Bağış (IVF Sorumlusu) tayfun.bagis@acibadem.com.tr
Doç.Dr.Belgin Selam bselam@acibadem.com.tr
Doç.Dr.Hakan Özveri Üroloji-Androloji hozveri@acibadem.com.tr
Op.Dr.Deniz Usal deniz.usal@asg.com.tr
Psk.İrem Sürmez Psikolog ibayoglu@acibadem.com.tr
Doç.Dr.Mehmet Cıncık (Embriyolog) Lab. Sorumlusu mehmet.cincik@acibadem.com.tr
Msc.Bio. Canan Aslan (Embriyolog) canan.aslan@asg.com.tr
Bio. Şenay Cankut senay.cankut@asg.com.tr
Nuray Kaya (Sorumlu Hemşire) nukaya@asg.com.tr
Meral Işık (Hemşirelik Hizmetleri Ekip Lideri) mkeskin@asg.com.tr
Meral Ortakçı (Hemşire) mortakci@asg.com.tr
Gönül Demir (Hemşire) godemir@asg.com.tr
Gizem Argun (Tüp Bebek Hasta Hizmetleri Ekip Lideri) gizem.argun@asg.com.tr
Merve Sevim (Hasta Kabul Yetkilisi) merve.sevim@asg.com.tr
Funda Çakan (Bakım ve Destek Personeli)

İLETİŞİM FORMU

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.
Kullanım koşullarını kabul ediyorum.